Surduličani mogli i do tri boda u Ivanjici: Javor Matis - Radnik 2:2

Vranje news 14.09.2022  |  Vranjenews

Vranje - Fudbaleri surduličkog superligaša Radnika konačno su odigrali pravi prvenstveni meč i imali priliku da ostvare prvi prvenstveni trijumf u ovoj sezoni, ali su u 11. kolu Super liga ipak stigli samo do boda na gostovanju Javor Matisu u Ivanjici - bilo je 2:2 (0:0).

Tim iz Surdulice bio je bliži pobedi, ali su domaćini, nakon četiri vezana poraza, sebi ipak obezbedili bod sa penala u finišu susreta. Nakon nezanimljivog prvog poluvremena, u kojem su mreže mirovale (sa par izglednih situacija na obe strane), Javor je do vođstva došao praktično iz prvog udarca na gol Surduličana. Akciju iz 50. minuta, posle centaršuta Dolmagića, u gol je atraktivnim volejem pretvorio Lazar Nikolić. Radnik je ubrzo, već u 62. minutu stigao do