Zvezdini omladinci izveli podvig u ligi šampiona: S igračem manje do pobede u elitnom društvu

Večernje novosti 14.09.2022  |  Novosti online

OMLADINCI Crvene zvezde savladali su Omoniju rezultatom 1:0 u prvom kolu Lige šampiona za mlade.

FOTO: FK Crvena zvezda Izabranici Zorana Rendulića su pokazali veliku požrtvovanost i uprkos igraču manje tokom većeg dela meča uspeli da dođu do vrlo važne pobede. Jedini, ujedno i pobedonosni pogodak postigao je Luka Stojsavljević u 15. minutu, nakon što se dobro snašao u kaznenom prostoru protivnika. Posle početne inicijative, u 15. minutu desio se i odlučujući momenat: nakon dobrog napada po desnoj strani. Miladinović je centrirao ka bližoj stativi, Nikčević je