Krah Vlahovića i Kostića - Benfika iznenadila Juventus, Siti posle preokreta pobedio Dortmund golom Halanda (video)

Sportski žurnal 14.09.2022

Milan pobedio Dinamo, remi Šahtjora i Seltika, Pari Sen Žermen bolji od Makabija

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu posle preokreta Borusiju iz Dortmunda sa 2:1, u utakmici drugog kola Grupe G u Ligi šampiona. Borusija Dortmund je povela golom koji je postigao Džud Belingem u 56. minutu na asistenciju Marka Rojsa. Domaći su u završnici utakmice, u razmaku od četiri minuta, postigli dva gola i pobedili. Džon Stons izjednačio je u 80. minutu, a pobedonosni gol postigao je Erling Haland u 84. minutu. Haland je odigrao