Blamažu Lacija ni Sergejev gol nije umanjio, budi se Mančester, fantastični Fejnord!

Sportske.net 15.09.2022  |  Sportske.net

Grupa E Sosijedad - Omonija 2:1 Šerif - Mančester junajted 0:2 Tabela: Sosijedad 6, Mančester junajted i Šerif po 3, Omonija 0 bodova.

Posle startnog poraza na Old Trafordu od Sosijedada, Mančester junajted je večeras upisao prve bodove u Ligi Evrope ove sezone. Tim Erika Ten Haga je večeras gostovao Šerifu u Moldaviji i rutinski trijumfovao rezultatom 2:0. Glavni deo posla Junajted je obavio u prvom poluvremenu. Džejdon Sančo je posle saradnje sa Eriksenom doveo goste u vođstvo u 17. minutu meča, a konačan rezultat postavio je Kristijano Ronaldo iz jedanaesterca u 39. minutu meča. Za to vreme,