Svečlja preti Vučiću: Imaćete teške dane i mesece; Petković: Najdirektnija pretnja do sada
RTV 16.09.2022 | Tanjug
![Svečlja preti Vučiću: Imaćete teške dane i mesece; Petković: Najdirektnija pretnja do sada](https://nstatic.net/img/logo/s/rtv.png)
PRIŠTINA - Ministar unutrašnjih poslova privremenih institucija samouprave u Prištini Dželjalj Svečlja izjavio je da predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "obećava teške dane".
"Što se tiče Vučićevih šovinističkih težnji u odnosu na Kosovo, mogu da obećam teške dane, nedelje, teške mesece za njega. Što se tiče stabilnosti Kosova, ta stabilnost će biti ojačana", rekao je Svečlja za TV Siri. Predsednik Aleksandar Vučić je u Bjeljini, na obeležavanju Dana srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave, poručio da Srbiji hoće da uzmu zemlju, i po širini i po dužini, ali da nećemo dati ni pedalj svoje zemlje. Petković: Najdirektnija pretnja