Gol veljkovića za bod bremena: Neočekivani junak spasio Verder i sprečio Bajer da pobedi! (video)

Hot sport 17.09.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Verdera su na gostovanju u Leverkuzenu uspeli da dođu do boda, a rezultat duela na Baj Areni bio je 1:1.

Meč je bio sadržajan i pun ritma, i pravo malo čudo je kako smo videli samo dva pogotka na današnjem duelu. Kerem Demirbaj je doveo Farmaceute u vođstvo u 57. minutu, nakon ogromne inicijative domaće ekipe, a gosti su potom krenuli potpuno ofanzivno ali su domaći imali odgovor na sve. Ipak, srpski defanzivac Miloš Veljković je deset minuta pre kraja bio na pravom mestu i uspeo da smesti jedan odbitak u mrežu. Verder je trenutno deseti, sa devet osvojenih bodova,