Dobro, mogli su bolje i jedni i drugi! Da ne preterujemo! Radnički "šest iz šest" gosti ostavili dobar utisak, posebno u nastavku! Ponovo revija "zicera"

Plus online 18.09.2022  |  Pirot Plus Online
Dobro, mogli su bolje i jedni i drugi! Da ne preterujemo! Radnički "šest iz šest" gosti ostavili dobar utisak, posebno u…

Srpska liga Istok 6.kolo Stadion kraj Nisave Gledalaca 400 Radnicki: Ilić - Stojanov 7 ( Petrov 7), Dojkić 7, Kamenovic 7, B.Mančic 7, Adzibaba 7 ( Petrović -) , Ristov 7, (Tošić) Stojanovic 7, N.Mančić, Janković7, (Ignić) Djurović 7.

Rezerve: Marković, Petrović,Tošić, Petrov, Ignić, Mitov, Stančić Strelac: 1:0 Janković u 18.min. Igrač utakmice Marko Ostojić golman SFS Borac Sudije: Dušan Marek, Aleksandar Djordjevic, Nemanja Kostić, Marko Čirić ...................................................................... Pre početka utamice minutom ćutanja odata je pošta nedavno preminulom Ljubomiru Vitanoviću, ranijem predsedniku FK Radnički i dugogodišnjem direktoru Dunav osiguranja u Pirotu.