Senzacija u Sremskoj Mitrovici – Partizan eliminisan iz Kupa Srbije nakon penala

Politika 28.09.2022

SREMSKA MITROVICA – Fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, pošto su danas na svom terenu, u šesnaestini finala, posle boljeg izvođenja penala pobedili Partizan ukupnim rezultatom 3:1 (1:1).

Pogodak za Partizan u regularnom delu postigao je Fuseni Dijabate u 18. minutu, dok su domaći izjednačili preko Đorđa Petrovića u 92. minutu. Golove sa 11 metara za Radnički su postigli Spasojević i Petrović, dok su Kovačević i Ristović šutirali preko gola. Fudbaleri Partizan nisu iskoristili čak četiri penala. Golman Radničkog zaustavio je udarce Gomeša i Andradea, Slobodan Urošević je šutirao pored gola, dok je Marko Živković pogodio prečku, javlja Tanjug. Prvu