Gordan Petrić nakon ispdanja iz Kupa Srbije: Igrali smo loše, nismo zaslužili da prođemo

Euronews 28.09.2022  |  Autor: Euronews

Trener Partizana, Gordan Petrić, govorio je za Arenu sport nakon eliminacije iz Kupa Srbije od Radničkog u Sremskoj Mitrovici: ''I da se završilo 1:0 nismo igrali dobro.

To je očiglendo. Primili smo gol u poslednjoj minuti, ne bi trebalo da se to dešava Partizanu. Nismo igrali dobro, pogotovo u drugom poluvremenu. Da li je smetao teren ili ne, to su priče za malu decu. Isti je teren bio i njima. Nismo prošli, ovo što smo izgubili na penale zasluženo smo izgubili. Moraju momci da dignu glavu i da se okrenu prventsvu, to je sada meni lako reći, ali generalno nismo zaslužili da prođemo'', počeo je Petrić, pa nastavio: ''Senzacija