Novak Đoković i nestvarna pobeda: Magični Srbin zablistao u Tel Avivu, ali kako!

Večernje novosti 29.09.2022  |  A. Ilić

NAKON 80 dana neigranja tenisa, Novak Đoković je u Tel Avivu odigrao prvi duel za bodove, a odličnom Srbinu nedorastao je bio Pablo Anduhar kojeg je pobedio 2:0 u setovima.

FOTO: Tanjug/AP Od starta meča bilo je jasno da je Novak Đoković taj je u prednosti. Odlično je servirao, preko 80 posto njegovih servisa završavali su poenima, dok je rivalu dozvolio tek 29 procenata. Tri puta napravio je Đoković brejk u prvom setu, a tek u šestom gemu rival je pružio otpor, ipak, nakon nekoliko izjednačenja Novak je arhivirao prvi set i za to mu je trebalo 29 minuta. Neverovatan je bio početak drugog seta. Đoković je dobio uvodni gem, a potom je