''Zmajevi'' nose ceo plen iz Ivanjice, dva isključenja u finišu

Sportske.net 01.10.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Voždovca savladali su večeras kao gosti u Ivanjici ekipu domaćeg Javor Matisa rezultatom 2:0, što im je ukupno sedma prvenstvena pobeda od početka sezone, a Ivanjičani su upisali sedmi poraz. ''Zmajevi'' su poveli posle 32 minuta igre, kada je Mijailović ušao u kazneni prostor i iskosa sa desne strane savladao golmana Vulića.

Lopta je protim zakačila jednog igrača domaćih i prevarila čuvara mreže ivanjičkog superligaša. Konačan rezultat postavio je Miloš Pantović posle odlične kontre u 81. minutu, kada je umakao defanzivcima domaćih, ušao u kazneni prostor i poslao loptu u mrežu. Tom prilikom došlo je i do incidenta, Pantovićev način proslave ovog gola domaći su doživeli kao provokaciju, burno su reagovali i fudbaleri Javora i navijači domaćeg tima, stvorila se velika gužva na terenu