Sergej je među najboljim u seriji a: Srpsko-albanska konekcija radi u Rimu, SMS dvostruki strelac! (video)

Hot sport 02.10.2022  |  Đorđe Sredojević

Lacio je na svom terenu slavio protiv Specije rezultatom 4:0 i tako došao do treće vezane pobede, još od proleća 2021. godine.

Nisu imali gosti šanse za trijumf ni u jednom momentu meča, a vidno raspoloženi gosti su ovaj meč dobili rutniski. Da će Lacio leteti videlo se već u prvom minutu kada je suđen penal Ampaduu nad Imobileom, ali je Ćiro sa bele tačke šutirao preko gola. Prednost je doneo Zakanji deset minuta kasnije, nakon sjajnog pasa Andersona, a prednost duplira Romanjoli sjajnim udarcem iz voleja. U nastavku je Sergej Milinković-Savić povisio rezultat na tri gola razlike, nakon