Lako mu je kad nema Pavlovića i Mitrovića da ga jure: Haland sa dva gola uništio Junajted!

Telegraf 02.10.2022  |  Telegraf.rs

Norvežanin, posle bledog izdanja protiv Srbije, ponovo "onaj stari" taman kad je najvažnije da bude najbolji

U derbiju Mančestera, ništa novo: Mančester siti demonstira silu protiv Mančester junajteda - posle prvog poluvremena rezultat je nestvarnih i gorko ponižavajućih po goste 4:0! Dva gola za tim Pepa Gvardiole postigao je neuhvatljivi Erling Haland, koji je uz to "spakovao" i asistenciju za Fodena i prilepio sebi etiketu apsolutno najboljeg pojedinca meča posle prvih 45 minuta. Foden je takođe dva puta matirao De Heu, pogodio je za 1:0, potom je Norvežanin stupio na