ПОЛУВРЕМЕ - Пешић промашио "са креча", Иванићева "лепотица" довела Звезду у предност!

Спортске.нет 02.10.2022  |  Спортске.нет

Фудбалери Црвене звезде воде против Младости ГАТ резултатом 1:0 после првих 45 минута меча 13. кола Супер лиге Србије. "Црвено-бели" су већ у шестом минуту могли до вођства, али је пенал Пешића успео да прочита и одбрани Милојевић.

Ипак, спаса за домаће није било у 12. минуту када је Мирко Иванић сјајним голом са нешто више од 20 метара успео да матира голмана. Пробао је након тога и Букари, на другој страни узвратио Радоман, али је велику прилику пропустио Пешић који је главом са неколико метара промашио гол. Пех за Звезду уследио је у 31. минуту када је Милуновић морао да изађе због повреде, заменио га је Панков, а промене резултата до краја полувремена јер је Милојевић морао да реагује