Partizan zaboravio sremsku mitrovicu: Vojvodina pred drugo poluvreme ima gotovo nemoguću misiju! (video)

Hot sport 02.10.2022  |  Andrej Žepačkić

Odlični crno-beli! Fudbaleri Partizana vode na poluvremenu protiv ekipe Vojvodine sa 2:0 u okviru 13. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Oba gola delo su Bibrasa Natha. Veoma ofanzivno su otvorili meč crno-beli. Prvu ozbiljnu priliku imali su već u drugom minutu. Natho je lepo centrirao, a Rikardo se izborio za poziciju i šut glavom, međutim šutirao je malo pored gola Lazara Carevića. Na novo uzbuđenje u Humskoj nije se čekalo dugo. Igrao se 6. minut, a crno-beli su ponovo bili blizu gola. Centaršut je došao ovaj put od Filipovića, a ponovo je Gomeš šutirao, ali je taj šut ukrotio golman Stare dame.