"Jesu za respekt, nisu za strah": Dragan Žilić, trener golmana u Nemačkoj, o snazi Kelna

Večernje novosti 05.10.2022  |  M. B.

NEKADAŠNJI reprezentativni golman, trener mladih čuvara mreže u Nemačkoj Dragan Žilić (47) smatra da je Keln večeras u prednosti, ali i da će Partizan imati šanse, koje bi mogao da iskoristi.

FOTO: Privatna arhiva - Pobedili su Dortmund za vikend i to posle 0:1 na poluvremenu. Za 45 minuta su dali tri gola Borusiji što je za svaki respekt. Keln je bio u drugoj ligi pre nekoliko godina, tako da ne sumnjam da ima veliki motiv u Evropi - jasan je Žilić, koji je branio za Vojvodinu, Kikindu, Sartid, Rijeku... a od 2015. je u Nemačkoj. Snaga kolektiva je ono što po rečima Žilića gura "jarčeve" napred. - Nemaju ekstra pojedince, više su dobri kao tim. Ima