Певач проговорио о љубомори у браку, осврнуо се и на ријалити: Открио како његова жена реагује када се нађе у друштву старлета!
Курир 06.10.2022

Певач Дени Бонештај помно прати коментаре на друштвеним мрежама који га понекад и повреде, али и дешавања у ријалитију јер је пре неколико година и сам био учесник једног.
Певач истиче како не би могао да издржи боравак у затвореном простору са много различитих карактера, али да воли да прокоментарише и испрати дешавања, па се тако осврнуо и на две ријалити учеснице и велике супарнице Мају Маринковић и Далилу Драгојевић и открио коју више цени. - Маја Маринковић је супер јер мислим да уопште није злонамерна, њој не може ништа да се замери. Већа је мука ово што је Далила урадила. Не подржавам ни једну ни другу, али ако бираш између












