Veče za pamćenje na marakani: Kanga kao protiv Krasnodara, probudio se Katai – Mitrović zablistao, a Gobeljić zapušio usta kritičarima! (foto) (video)

Hot sport 06.10.2022  |  Ivan Dobrić
Veče za pamćenje na marakani: Kanga kao protiv Krasnodara, probudio se Katai – Mitrović zablistao, a Gobeljić zapušio…
O ovome će se dugo pričati. Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su savladali Ferencvaroš sa 4:1 u okviru 3. kola Lige Evrope. Pogotke za srpski tim, postigli su Gelor Kanga 27. i 60. minutu, zatim Stefan Mitrović u 35. i Aleksandar Katai u 50. minutu susreta. Sa druge strane, jedini pogodak je upisao Zaharijasen u 71. minutu. PRVO POLUVREME: Fudbaleri srpskog šampiona od samog starta su krenuli napadački. Samim tim, već u petom minutu, stigla je i potencijalna