Gol koji je Luka Jović čekao dva meseca! Srpski golgeter skinuo veliki teret sa pleća (video)

Večernje novosti 06.10.2022  |  Tanjug

FUDBALERI Fiorentine danas su gostovali u Škotskoj, ekipi Hartsa u okviru grupne faze Lige konferencija.

FOTO: EPA Tim iz Firence rano je načeo mrežu kluba iz Edinburga golom Mandragore na asistenciju Terzića u 4. minutu. Kuame je duplirao prednost svog tima u 42. a Luka Jović stigao je do gola koji će mu u velikoj meri značiti za samopouzdanje, nakon pada forme u poslednjih nekoliko utakmica.. Igrao se 79. minut kada je srpski golgeter krunisao lepu timsku akciju svog tima i postavio konačnih 3:0. Jović pre gostovanja na "Tajnkalsu" nije postigao gol puna dva meseca,