ТСЦ "дише за вратом" звезди: Бачка Топола на ногама! Изабраници Жарка Лазетића однели победу у дербију Војводине

Вечерње новости 08.10.2022  |  Новости онлине

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а из Бачке Тополе победили су вечерас у Новом Саду Војводину са 2:1 у утакмици 14. кола Суперлиге Србије.

ФОТО: М. Вукадиновић Војводина је повела у 28. минуту голом Николе Чумић. ТСЦ је до победе стигао погоцима Луке Илиће, који се уписао у стрелце у 32. и 44. минуту. ТСЦ је други на табели СЛС са 29 бодова и "дише за вратом" Црвеној звезди, док је Војводина седма са 22 бода. ТСЦ ће у наредном колу дочекати Вождовац, док ће Војводина гостовати Новом Пазару, субота, 8. октобар: Младост (Л) - Напредак 3:1 (Бојовић 37, Радивојевић 55, Удовичић 90+6 - Матић 64) Колубара -