Partizan silan u Zaplanjskoj: Crno-beli "demolirali" Voždovac sa četiri gola i odradili posao pred Keln

Telegraf 09.10.2022  |  Telegraf.rs

Sjajna partija Petrićeve čete pred novi meč sa nemačkim klubom u Ligi konferencija

U “vakumu” izmešu dva duela sa Kelnom, u Ligi konferencije, Partizan je za 45 minuta “oduvao” Voždovac sa stadiona “na krovu”, slavivši sa ubedljivih 4:0. Crno-beli su sva tri gola posto+igli do 30. minuta i to preko Rikarda Gomeša, koji se dva puta upisao u strelce i zaseo na čelo liste strelaca Superlige, Kvinsija Meniga, odnosno Nikole Terzića čiji pogotak je, ispostavilo se, stavio tačku na uspeh, iako su gosti iz Humske imali još nekoliko prilika da trijumf