Festival organskih proizvoda BIOFEST otvoren u Subotici: Mlađa generacija ima više izgleda da uspe u organskoj proizvodnji!

Kurir 12.10.2022
Festival organskih proizvoda BIOFEST otvoren u Subotici: Mlađa generacija ima više izgleda da uspe u organskoj proizvodnji!

Festival organskih proizvoda “BIOFEST”, otvoren je danas na Otvorenom univerzitetu u Subotici.

Na 18. po redu festivalu organskih proizvoda, svoje proizvode prikazali su proizvođači iz Srbije, Hrvatske i Republike Srpske, a potrošači su na licu mesta imali priliku da degustiraju ukusne organske proizvode poput sokova i meda i da kupe najsvežije povrće! U razgovoru sa Snežanom Mitrović sa Otvorenog univerziteta u Subotici, saznali smo detalje sa ovogodišnjeg festivala. View this post on Instagram A post shared by SUBOTICA ŽIVI (@suboticazivi) “Uspeh je

Povezane vesti »

Ključne reči

Najnovije vesti »