Drama u pioniru: Ovo može samo košarka! Zvezda i pao odigrali meč za pamćenje

Večernje novosti 13.10.2022  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Crvene zvezde ugostili su Panatinaikos u drugom kolu Evrolige. Utakmica koja se igrala u hali "Aleksandar Nikolić" pružila je nestvarno uzbuđenje i dramu kakvu samo košarka može da priredi. Na kraju grčki tim odneo je pobedu rezultatom 77:75.

KK Crvena zvezda mts / Đorđe Kostić Izabranici Vladimira Jovanovića nošeni nestvarnom podrškom "delija" otvorili su na idealan način meč. Već posle tri minuta bilo je 11:6. Zvezda je potom kontrolisala reket, igrala granitnu odbranu i ratničkom košarkom gotovo pune dve četvrtine mlela protivnika i održavala minimalnu prednost. Lepo raspoređeni poeni, bazična timska košarka uz dobru selekciju šuta. Dejan Radonjić je sedeo na protivničkoj klupi, ali je gledao Zvezdu