Zvezda gubi nakon 45 minuta: Sanogo morao van terena zbog povrede – Milojević morao da reaguje! (video)

Hot sport 13.10.2022  |  HotSport

Fudbaleri Crvene zvezde gube od Ferencvaroša sa 1:0, nakon prvih 45 minuta 4. kola Lige Evrope.

Domaći su do pogotka stigli preko Zakarijasena, strelca jedinog gola za Mađare u Beogradu, a sve nakon loše reakcije odbrane crveno-belih. Gledali smo veliku borbu od samog starta meča. Ferencvaroš je dva puta zapretio, jednom su stigli i do peterca, ali nisu uspeli ozbiljnije da ugroze Milana Borjana. Već nakon nekoliko minuta, delovalo je da je srpskom šampionu pritisak popustio, te da su polako prebacili težište igre na protivničku polovinu. ⭐️STARTNA POSTAVA⭐️