Жељко Обрадовић: Треба видети реакцију екипе
Спорт клуб 15.10.2022 | Аутор:Александар Петровић

Тренер Партизана Жељко Обрадовић рекао је да очекује реакцију своје екипе и да ће предстојећи меч против Студентског центра у АБА лиги одиграти максимално озбиљно и са великом жељом. „Први пут у Београду пред нашим навијачима.
Вероватно нешто што је добро после четири утакмице које смо играли у гостима и 48 сати после утакмице коју смо играли у Евролиги. Треба видети реакцију“, рекао је Обрадовић, преноси клуб. „Наравно, радили смо скаутинг Студентског центра и као и свака утакмица у АБА лиги – максимално озбиљно и са великом жељом да одиграмо добро“, поручио је Обрадовић. Кошаркаши Партизана изгубили су синоћ после продужетка од Басконије у Евролиги, у Београд су слетели у суботу око











