Goleada u Nemačkoj, "petarda" Ajntrahta u elitnom derbiju, Verder ne može bez Veljkovića!

Sportske.net 15.10.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta savladali su Bajer Lverkuzen sa ubedljivih 5:1 u meču 10. kola nemačke Bundeslige.

U meču dva predstavnika Nemačke u Ligi šampiona domaćin je bio bolji na početku. Šanse za Ajntraht u prvih 10 minuta propustili su Mario Gece, Randal Kolo Muani i Daiči Kamada. Najbolji asistent Bundeslige Kolo Muani imao je veliku priliku u 28. minutu, ali je golman Leverkuzena Hradeci sjajno odbranio i sačuvao mrežu svog tima. Zaslužio je Ajntraht gol u prvom poluvremenu, to se i dogodilo u drugom minutu sudijske nadoknade. Odlično je Lindstrom probio po levoj