I dalje pogađa kao od šale – Kavani „overio“ i Primeru

Sport klub 15.10.2022  |  Autor:Branimir Smilić

Fudbaleri Valensije u devetom kolu prvenstva Španije nisu uspeli da pobede Elće iako se Edinson Kavani dva puta upisao u strelce. „Slepi miševi“ su na Mestaji odigrali 2:2 i sa 14 bodova trenutno su sedmi u Primeri, dok je Elće zakucan za dno sa svega tri boda.

Gosti su u 29. minutu poveli pogotkom Pere Milja iz penala, ali je iskusni Urugvajac u finišu prvog poluvremena potvrdio da je i dalje izuzetni opasan. Kavani je u 41. minutu izjednačio golom sa bele tačke, a u sedmom minut sudijske nadoknade preokrenuo je rezultat na asistenciju Andrea Almeide. Edinson Cavani has now scored in four of Europe's top five leagues 🏹 🇪🇸 LaLiga 🇫🇷 Ligue 1 🇮🇹 Serie A 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Premier League pic.twitter.com/hn5VcTW0e1— ESPN FC (@ESPNFC)