Četvrta sreća silovitog Partizana: Virtus platio ceh za evroligaške poraze domaćina

Danas 21.10.2022  |  O. N.

Sve što su propustili u prva tri kola Evrolige crno-beli su nadoknadili u sudaru sa Italijanima – 90:62 (27:11, 24:21, 18:15, 21:15), pokazavši da nisu tek tako dobili specijalnu pozivnicu za košarkaško krem društvo.

Posle neuspeha protiv Albe i Baskonije u gostima i poraza od Olimpije iz Milana na domaćem parketu, crno-beli su silovito krenuli po prvenac u svojoj povratničkoj sezoni u najjačem klupskom takmičenju u Evropi. Od Madarovih 2:0 u prvom minutu do Egzumove trojke na kraju uvodne četvrtine samo oni su se pitali za ritam meča i rezultat, pa se odlično popunjena „Štark Arena“ tresla od grobarskog delirijuma zbog punjenja koša rivala, na čijem kontu su do večeras stajali