Čačak 94 u ozbiljnom problemu: Peti vezani poraz, Kolubara bolja u Hali kraj Morave

Morava info 21.10.2022  |  Morava info

ČAČAK – Košarkaši Čačka 94 Quantox i dalje ne znaju za pobedu u prvoj sezoni KLS.

Čačani su u petom kolu poraženi na svom terenu od ekipe Kolubare rezultatom 77:68. Poraz je apsolutno zaslužen, imajući u vidu da su gosti iz Lazarevca bili bolji u tri od četiri četvrtine. U prvom poluvremenu jedino su dvojica visokih igrača Pantić i Majstorović bili raspoloženi za igru. Ukupno su postigli 17 od 26 koševa domaćeg tima. Sa druge strane, izabranici Vladimira Lučića nisu imali rešenje za plejmejkera Kolubare Rikarda Toresa koji je u prvih 20 minuta