Bez pobednika u derbiju Superlige: Najbliži pratioci Partizana i Crvene zvezde podelili bodove

Večernje novosti 22.10.2022  |  Novosti online

FUDBALERI TSC-a i Čukaričkog sastali su se danas u derbiju 11. kola Mozzart Superlige Srbije. Duel najbližih pratioca Crvene zvezde i Partizana zvaršen je rezultatom 1:1.

FOTO: AP Domaćina je u 25. minutu u prednost doveo mladi napadač Petar Ratkov, ali je bod na Banovo brdo doneo još jedan mladi fudbaler. Uroš Drezgić je u 50. minutu izjednačio rezultat, a ispostaviće se postavio i konačan. Bio ovo susret trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe najelitnijeg fudbalskog ranga Srbije. TSC je treći sa tri boda više od Čukaričkom koji ima i meč manje. U narednom kolu igrači TSC-a putuju u Ivanjicu gde ih očekuje duel sa Javorom, dok će