Ludnica u Firenci: Luka Jović pogodio za 3:3 u 90. minutu, Inter u nadoknadi bizarnim golom slavio sa 4:3!

Telegraf 22.10.2022  |  Telegraf.rs

Ovo je potrebno Luki, ovo je potrebno i Srbiji pred Katar, ali je Viola ipak na kraju poražena u goleadi

Ovo je bila verovatno najbolja utakmica u dosadašnjem delu sezone! Srpski reprezentativac Luka Jović bio je strelac u 90. minutu trećeg, izjednačujućeg gola Fiorentine protiv Intera (3:3) u 11. kolu Serija A, ali je gost uspeo i pored toga da u petom minutu nadoknade dođe do lude pobede od 4:3. Luka je ušao u 53. minutu u igru umesto Dankana, a onda je zablistao u nastavku meča. U kakvom momentu je Luka pogodio - igrao se 90. minut kada je Nikola Milenković skočio,