Javor iznenadio Partizan: Goleada u Humskoj i remi – gosti se vratili „iz mrtvih“, videli smo i jedanaesterac! (foto) (video)

Hot sport 23.10.2022  |  HotSport
Javor iznenadio Partizan: Goleada u Humskoj i remi – gosti se vratili „iz mrtvih“, videli smo i jedanaesterac! (foto)…
Mogli su crno-beli i do veće prednosti. Fudbaleri Partizana remizirali su sa ekipom Javora u 16. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije rezultatom 3:3. Prvi pogodak na meču, postigao je Nikolić sa oko 20 metara, dok je izjednačenje crno-belima doneo Natho. Pogodak za vođstvo Partizana postigao je Urošević, dok je za 3:1 pogodio Živković. Onda je usledio gol Gigića sa bele tačke u 69. i pogodak Gojkovića u 88. minutu za izjednačenje. PRVO POLUVREME: Igrao se 6. minut,