Simultanka Kevina Pantera: Kapiten crno-belih srušio uporne Litvance za drugi trijumf Partizana u Evroligi!

Hot sport 27.10.2022  |  Andrej Žepačkić

Kakva partija Kevina Pantera – fenomenalno! Košarkaši Partizana savladali su ekipu Žalgirisa rezultatom 87:76 u petom kolu Evrolige i sada su na skoru dve pobede i tri poraza.

Partizan je odlično otvorio ovu utakmicu, posebno defanzivno. Žalgiris je za šest minuta ubacio svega sedam poena. Na četiri minuta pre kraja prve deonice rezultat je bio 15:7 za crno-bele, međutim, tada Lekavičijus serijom 5:0 vraća svoju ekipu u rezultatski priključak. Prišli su gosti i na -1, ali onda prvo trojka Nanelija, pa krađa i zakucavanje Egzuma za povratak na šest razlike – 20:14. Ipak gosti su prvo trojkom, pa ukradenom loptom Butkevičijusa ponovo