Novi ministri preuzeli dužnost: Vučević uručio sablju Stefanoviću, Gojković dobila cveće (foto)
Blic 28.10.2022

Novi ministri u Vladi Srbije nastavili su i danas sa preuzimanjem dužnosti od svojih prethodnika, uz potpisivanja zapisnika, prigodne reči i znake pažnje.
U Ministarstvu odbrane to su obavili novoizabrani potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević i njegov prethodnik Nebojša Stefanovića. Oni su nakon intoniranja državne himne potpisali Zapisnik o primopredaji dužnosti, a ministar Vučević je Stefanoviću uručio oficirsku sablju. Ministar prosvete Branko Ružić predao je danas resor nauke i tehnološkog razvoja novoizabranoj ministarki Jeleni Begović. Ružić u novoj Vladi nastavlja da vodi prosvetu, dok će resor








![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i kineske lovce“](https://nstatic.net/732/42015732rezukk.jpg)

