Marko Pešić junak derbija. Njegova tri gola donela pobedu! KMF Pirot i dalje prvi, Pirgos igra u ponedeljak

Plus online 30.10.2022  |  Pirot Plus Online

Treća futsal liga Istok 4. kolo Hala Kej Pirot: KMF Pirot – Radnik Surdulica 4:3 KMF Pirot: Vidanović, Simonov, Džunić, Cvetković, Lk.

Filipović, Vučić, Mladenović, Vacić, Pešić, Radenković, Bogdanović. Strelci: 0:1 Milutinović 9. minut, 1:1 M. Pešić 13. minut, 1:2 Aleksić 16. minut, 2:2 Simonov 17. minut, 3:2 M. Pešić 26. minut, 3:3 Mladenović (ag) 30. minut i 4:3 M. Pešić 32. minut. Kako se i očekivalo, dva kandidata za najviši plasman odigrali su veoma dobru utakmicu. Gosti su u dva navrata imali vođstvo, ali je danas briljirao Miloš Pešić koji je sa tri gola preokrenuo rezultat i doneo svom