Zdravlje i zvanično ostalo bez trenera, sporazumni raskid sa Lazarom Spasićem
Južne vesti 31.10.2022 | M. Mitić Južne vesti
![Zdravlje i zvanično ostalo bez trenera, sporazumni raskid sa Lazarom Spasićem](https://nstatic.net/img/logo/s/juzne-vesti.png)
Samo jedna pobeda uz čak pet poraza učinak je košarkaša Zdravlja ove sezone u Košarkaškoj ligi Srbije, a loš start sezone doveo je do toga da ”Farmaceuti” ostanu bez trenera.
Lazar Spasić je odlazak sa klupe Leskovčana najavio odmah posle poraza od Tamiša, a da je došlo do sporazumnog raskida zvanično je potvrđeno iz kluba. Uspeo je mladi stručnjak da za tri godine provedene u Leskovcu u taj grad posle 14 godina vrati elitne košarkaške klubove, a za razliku od povratničke sezone u KLS-u, kada su bili na sredini tabele, košarkaši Zdravlja u prvih 6. kola ostvarili su samo trijimf nad ekipom Čačka 94. Već nakon poraza od Tamiša Spasić je