Нормализован саобраћај на Аеродрому „Никола Тесла“
Нова 31.10.2022 | Аутор:Александар Настевски

Авио-саобраћај на Аеродрому "Никола Тесла" вечерас је поново нормализован.
Аеродром „Никола Тесла“ је саопштио да се сва полетања и слетања обављају неометано. „Захваљујемо се путницима на разумевању и стрпљењу“, поручују са Аеродрома „Никола Тесла“. Подсетимо, због техничких разлога, полетања и слетања са Аеродрома „Никола Тесла“ обустављена су од 16.45 часова, потврђено је раније за портал Нова.рс. Компанија Ер Србије је раније навела да је више летова те компаније током поподнева и вечери који су планирани за слетање












