Nema Kvaradone? Nema problema, Napoli u Bergamu pokazao zašto može biti šampion Italije!

Sportske.net 05.11.2022  |  Sportske.net

Igrao je danas Napoli bez svog ponajboljeg igrača ove sezone Hviče Kvarachelije u Bergamu, ali to nije smetalo pulenima Lućana Spaletija da ostvare veoma značajnu pobedu nad Atalantom.

Meč 13. kola okončan je trijumfom gostiju sa 2:1, iako je "boginja" bila ta koja je prva stigla do vođstva. Igrao se 18. minut kada je sudija Marijani dosudio penal za Atalantu posle pregledanog VAR snimka, a siguran sa bele tačke minut kasnije bio je Ademola Lukman. Radost domaćih navijača trajala je tek četiri minuta kasnije, toliko je bilo potrebno Viktoru Osimenu da nakon centaršuta Zijelinskog glavom savlada nemoćnog Musoa. Nigerijac je bio zaslužan i za drugi