Niški fudbalski funkcioner udario pesnicom igrača, dobio "crveni" i suspenziju i pokajao se

Južne vesti 08.11.2022  |  Lj. F. Južne vesti

Potpredsednik Fudbalskog saveza Niša i predsednik Mladosti iz Medoševca Tomislav Radovanović, koji je istovremeno i prvotimac tog kluba, na utakmici protiv Jedinstva iz Gornjeg Matejevca fizički je nasrnuo i pesnicom udario igrača iz protivničke ekipe.

Na meču je dobio je direktan crveni karton, a nakon njega i suspenziju na 3 meseca. Ceo incident, koji je sudija u zapisniku utakmice okarakterisao kao nasilno ponašanje, desio se 23. oktobra, u 11. kolu Zone centar, u 90. minutu, pri rezultatu 3:2 za Jedinstvo. Radovanović je sa klupe ušao u 82. minutu, ali ubrzo je morao van nakon gužve u šesnaestercu gostiju i nedosuđenog penala za domaćine. Tim rezultatom je i završen meč, čiji završetak nije dočekao