Sve više deluje da je to ta sezona: Napoli pobeđuje utakmice koje nije uspevao ranije! (foto)

Hot sport 08.11.2022  |  HotSport

Fudbaleri Napolija su ostvarili i 12. pobedu u 14. kolu Serije A, savladavši Empoli na svom stadionu rezultatom 2:0.

Nije to bila ubedljiva partija kluba iz Napulja, ali ono što je najbitnije u osvajanju trofeja, jeste pobeđivati i kada igra nije na najvišem nivou, a to definitivno rade ove sezone nebesko plavi. Nisu baš najbolje otvorili meč, jer je prvo poluvreme bilo bez puno prilika, a cilj Empolija je bio jasan, da što duže izdrže bez primljenog gola, dok im napad uopšte nije bio u fokusu. U skladu sa tim se završilo i prvo poluvreme – bez pogodaka. U drugom je Napoli krenuo