Timovima iz vrha Serije a ne prija vanredno kolo: Sapleli se Atalanta i Roma! (foto)

Hot sport 09.11.2022  |  HotSport

U oviru 14. kola Serije A, Atalanta je gostovala Lećeu, dok je Roma takođe, igrala na strani protiv Sasuola.

Zanimljivije prvo poluvreme bilo je u Lećeu, gde je domaćin već u 30. minutu vodio rezultatom 2:0, a dvojica Federika su pogodila mrežu Atalante u rasponu od 2 minuta. Bačiroto je bio precizan u 28, dok je u 30. Di Frančesko duplirao rezultat. Ipak, na pauzu se otišlo rezultatom 2:1, jer je Zapata iskoristio asistenciju Malinovskog u 40. minutu. Atalanta je pokušavala celo drugo poluvreme da dođe do izjednačenja, ali nije joj uspelo, pa su 3 boda ostala u Lećeu, a