Senzacionalni poraz Partizana, Luka Bjelović golom u 86. minutu doneo pobedu Spartaku u Humskoj

Euronews 10.11.2022  |  Autor: Euronews

Novi kiks Partizana u Humskoj, Spartak je u odloženom meču 7. kola Mozzart bet Superlige golom Luke Bjelovića u 86. minutu slavio senzacionalnu pobedu u Humskoj 1:0 (0:0).

Crno-beli nisu imali ni dovoljno energije, ni ideje kako da sruše veoma disciplinovanu odbranu gostiju, a onda su dozvolili ofanzivcu Spartaka da bez bloka šutira sa 16 metara i priredi senzaciju. Ovo je bio prvi poraz crno-belih u Humskoj posle 51 uzastopne utakmice i poraza od Napretka 4. decembra 2019. godine (2:3). Da nije Aleksandar Lutovac iz trka u 38. minutu pogodio stativu, ljubitelji fudbala u Humskoj nisu imali da vide baš ništa vredno pomena u prvih 45