Dobar otpor zvezde u Istanbulu: Crveno-beli hrabrom igrom na samo -1 nakon prvog poluvremena!

Hot sport 10.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Dobra igra crveno-belih! Košarkaši Crvene zvezde gostuju ekipi Fenerbahčea u sedmom kolu Evrolige.

Na poluvremenu ekipa iz Istanbula vodi sa 42:41. Dobro su defanzivno otvorili crveno-beli utakmicu, međutim vrlo brzo se to srušilo i na 4 minuta pre kraja prve četvrtine već je bilo 18:6 za Fenerbahče. Posebno su imali problema u skoku igrači Crvene zvezde. Ipak, momci Vladimira Jovanovića su uspeli da se trgnu do kraja prve četvrtine i da serijom 8:0 smanje zaostatak na 23:20. Na kraju prve deonice minimalna prednost domaćih – 24:23. Crveno-beli su poveli nakon