Katai i kangva doneli zvezdi velikih +10: Crveno-beli slomili otpor Brđana! (foto) (video)

Hot sport 10.11.2022  |  HotSport

Derbi kola okončan rutinskim trijumfom tima iz Ljutice Bogdana! Zbog obaveza aktuelnog šampiona Srbije, fudbalera Crvene zvezde, tokom kvalifikacija za Ligu šampiona, duel 7. kola Mozzart bet Superlige sa Čukaričkim otkazan je u avgustu ove godine.

Zaostala utakmica počela je u 18 časova i 45 minuta, na stadionu na Banovom brdu, kada je znak za početak duela dao glavni arbitar, Srđan Jovanović. Duel je završen 8. uzastopnom pobedom crveno-belih, rezultatom 0:2. Zvezda je tako otišla na velikih +10 bodova prednosti u odnosu na večitog rivala. Ekipa sa ‘Marakane‘ je prvoplasirana sa 50 bodova, dok je 40 osvojio Partizan. FOTO: STARSPORT Prvu priliku imao je gostujući sastav već u drugom minutu duela. Posle