Sve je za deset plus Milojević: "Pokazali smo da imamo ekipu sa najboljim fudbalerima"

Večernje novosti 11.11.2022  |  Z. ĆOROVIĆ

ŠAMPION je zgrabio poklon koji mu je stigao "po golubu". Sigurnom pobedom na Banovim brdu (2:0), Crvena zvezda je kaznila kiks najvećeg rivala protiv Spartaka i sada ima dvocifrenu prednost. Bio je to deseti vezani trijumf u Superligi, za deset bodova više od drugoplasiranog Partizana.

FOTO: FK Crvena zvezda Bitku za titulu vredne Lige šampiona, crveno-beli vode bez stresa i po maksimalnom planu. - Taktički smo bili sjajni protiv Čukaričkog, kreirali mnogo prilika u prvom poluvremenu. Postigli smo lep gol, bili u prilici da u nekoliko navrata povećamo prednost, a ono što mene raduje je odnos posle pogotka. Imali su domaćini nekoliko minuta u drugom poluvremenu u kojima su "nadošli", ali sve ostalo smo mi kontrolisali i zasluženo pobedili. Ovo je