Borjan na generalnoj probi za Mundijal primio "karate" gol: Kanađani u 95. minutu slavili protiv Japana

Telegraf 17.11.2022  |  Telegraf.rs

Već u 21. minutu ustanovljen je konačni rezultat, a vinovnici akcije bili su iskuni Atiba Hačinson koji je asistirao Stivenu Vitoriji za poravnanje rezultata

Fudbalske reprezentacije Kanade i Japana odigrale su poslednji duel pre početak Mundijala u Kataru i severnoamerička selekcija slavila je sa 2:1, a golman i kapiten Crvene zvezde Milan Borjan primio je jedan atraktivan pogodak na samom početku susreta. Igrao se deveti minut kada je Šibasaki dugom loptom proigrao Jukija Somu koji je u trku izbegao kontakt sa dva štopera, a onda u letu zatresao mrežu Borjana. Već u 21. minutu stiglo je poravnanje rezultata, a