Trener Ivanović posle pobede na svom debiju: Zvezda nije socijalna ustanova

Danas 17.11.2022  |  V. N.

Trener Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je posle utakmice 8. kola Evrolige u kojoj je njegov tim pobedio Asvel sa 71:67 da pojedini igrači moraju da pružaju više od onoga što trenutno prikazuju. „U puno segmenata moramo da napredujemo, jer je ovo tim sa visokim ciljevima.

Strašno puno – unutrašnja igra, spoljašnja, strpljenje u napadu… Pojedini igrači koji moraju puno više da daju, to je jedini način“, rekao je Ivanović, a zatim dodao: „Teška utakmica, ali sa ovakvom publikom je lakše. Posle prvih 20 sjajnih minuta, drugo poluvremenu smo izgubili koncentraciju, intenzitet u odbrani, strpljenje u napadu. Ovom timu je veoma važno da veruje, a verovali smo do poslednjeg minuta. Prvo što sam video na treningu je da su momci čvrsti