Vrlo efikasan meč u Areni: Makabi u minimalnoj prednosti – odlična podrška za Partizan!

Hot sport 18.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Efikasno u Areni! Košarkaši Partizana dočekuju ekipu Makabija iz Tel Aviva u osmom kolu Evrolige.

Na poluvremenu rezultat je 50:49 u korist Makabija. Nije utakmica dobro počela za Partizan. Makabi je odlično otvorio utakmicu i nakon samo minut i po igre poveo sa 6:0. Željko Obradović je bio prinuđen da već tad traži prvi tajmaut. Odmah nakon toga stigli su poeni Parnog valjka, trojkom Zeka Ledeja. Partizan je do izjednačenja došao na nešto manje od 5 minuta pre kraja prve deonice nakon trojke Nanelija – 13:13. Nastavilo se sa revolveraškim obračunom u prvom