Pao je prvi, a potom i drugi gol na mundijalu: Valensija postaje državljni neprijatelj (VIDEO)

Večernje novosti 20.11.2022  |  Novosti online

KATAR je na otvaranju Svetskog prvenstva igrao protiv reprezentacije Ekvadora, a gosti od 16. minuta imaju prednost.

Tanjug/AP VAR je u 3. minutu spasao golmana Katara Saad Alšib bio tragičar. Ener valensija je utrčao u šesnaesterac, oborio ga je golman Katara, a on je ponovo zatresao mrežu. Valensija je bio i izvođač najstrože kazne, bio je na visini zadatka i lako zatresao mrežu za 1:0. Pogledajte taj gol ovde Ponovo je u 30. minutu Valensija bio strelac pogotka, a nema sumnje da je fudbaler Fenerbahčea motivisan za duel. Drugi pogodak pogledajte ovde BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO