Gotov prvi meč na Mundijalu: Katar je prvi domaćin koji je poražen na otvaranju! (video)

Hot sport 20.11.2022  |  HotSport

Ekvador je u premijernom meču Svetskog prvenstva slavio protiv domaćeg Katara rezultatom 2:0.

Što se tiče uzbuđenja na ovom meču, najbitnija dešavanja odigrala su se u prvom poluvremenu, kada je Ekvador i rešio pitanje pobednika, jer je tada postavljen i konačan rezultat ovog meča. Junak i čovek čije će ime biti upamćeno kao strelac prvog gola na Mundijalu 2022. godine je Ener Valensija. Composed 😎🇪🇨 #Qatar2022 | #FIFAWorldCup pic.twitter.com/d1pBPGmePJ — FIFA World Cup (@FIFAWorldCup) November 20, 2022 On je bio prvo strelac poništenog gola u 3. minutu,